IgnitionOne Polska

O czym to wszystko będzie…

Witamy na blogu IgnitionOne Polska.

Do tej pory kontaktowaliśmy się z Wami poprzez platformy IgnitionOne w języku angielskim. Nadszedł wreszcie czas na komunikację w języku polskim poprzez Digital Marketing Blog!

Na naszym blogu będziemy pisać o marketingu on-line, czyli o tym, czym zajmujemy się na co dzień i na czym znamy się najlepiej. W materiałach zaprezentujemy punkt widzenia IgnitionOne Polska, ale też przedstawimy Wam wybrane materiały pochodzące od naszych kolegów i koleżanek w: Londynie, Brukseli, Paryżu, Monachium, Atlancie, czy Nowym Jorku.

Świat digital marketingu w wydaniu IgnitionOne jest wyjątkowo interesujący. Badamy procesy wpływu reklamy on-line na decyzje zakupowe od przysłowiowej podszewki. Budujemy wiedzę, ubieramy ją w zrozumiałą i przystępną dla marketerów formę. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego też będziemy z przyjemnością opisywać zjawiska i przypadki, które napotykamy po drodze. Będziemy wyjaśniać też pojęcia, z którymi mamy do czynienia na co dzień, tj. cross channel attribution (atrybucja wielokanałowa), marketing automation (automatyzacja marketingu), media optimisation (optymalizacja mediów) i wiele innych.

Z niektórymi z Was znamy się już osobiście z racji tego, że IgnitionOne jest w Polsce od ponad 4 lat. Jeżeli do tej pory się nie spotkaliśmy, a interesuje Was branża marketingu on-line – jesteście w dobrym miejscu. Digital Marketing Blog to miejsce wymiany informacji, rozmów i nawiązywania kontaktu, do czego gorąco zachęcamy!

Zespół IgnitionOne Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *