gartner-logo-vector1

IGNITIONONE WŚRÓD WIZJONERÓW W RAPORCIE GARTNERA ,,MAGIC QUADRANT FOR DIGITAL MARKETING HUBS”

Jeśli w 2015 planujesz poznać najlepsze taktyki personalizacji oraz integracji danych, najnowsze badania Gartner, Inc. na pewno Cię zainteresują. Wśród wizjonerów wymienionych w najnowszym raporcie, znalazła się firma IgnitionOne. Analiza „The Magic Quadrant” opierała się na kompletności wizji oraz zdolności do jej realizacji.

W kwadracie wizjonerów, Gartner pozycjonuje IgnitionOne najdalej w zakresie „kompletności wizji”.

„Jesteśmy dumni z powodu umieszczenia naszej platformy w zestawieniu >>Quadrant of Digital Marketing Hubs<< Gartnera. Postrzegamy to jako potwierdzenie roli Digital Marketing Suite (DMS) w procesie upraszczania życia marketerów oraz generowania lepszych wyników dzięki scentralizowanej marketingowej chmurze, która integruje zarządzanie danymi i kanałami mediowymi na jednej platformie." Powiedział Will Mariloff, CEO IgnitionOne. "Wierzymy, że umieszczenie IgnitionOne w Kwadracie Wizjonerów najdalej na osi kompletności wizji, potwierdza nasze żywione od dawna przekonanie, że technologie do zarządzania reklamą oraz technologie do zarządzania marketingiem powinny być zintegrowane." hub-image

Ostatnie wydanie DMS 3.0, pozwala marketerom na lepsze zrozumienie i segmentację odbiorców dzięki Data Management Platform (DMP), która łączy tradycyjne marketingowe możliwości bazy danych z cyfrowymi profilami na bazie plików cookie.  Marketerzy korzystają z DMS by bezproblemowo aktywować targetowane i dynamiczne wysyłanie wiadomości na wszystkie urządzenia, we wszystkich kanałach mediowych, w tym search, display, mobile, social, email oraz personalizowane treści stron www. Centralnym punktem DMS jest konfigurowalny hub, który umożliwia marketerom korzystanie zarówno z natywnych, jak i dostarczonych przez strony trzecie rozwiązań podczas przechowywania kompletnego obrazu danych klienta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *