Marketing Automation

IgnitionOne prezentuje narzędzie do samodzielnego zarządzania automatyzacją marketingu

Marketing AutomationMarketerzy mogą teraz samodzielnie i intuicyjnie budować, zarządzać i automatyzować kampanie on-line w celu zwiększania konwersji.

Kilka dni temu w Nowym Jorku ogłosiliśmy ogólnoświatową premierę naszego nowego narzędzia, które zrewolucjonizuje podejście do automatyzacji marketingu. Narzędzie nazwane – Marketing Automation – to moduł w pełni zintegrowany z używaną przez marketerów na całym świecie platformą IgnitionOne – Digital Marketing Suite. Marketer może samodzielnie zarządzać modułem poprzez łatwy w obsłudze interfejs. Marketing Automation umożliwia budowanie efektywnych kampanii one-to-one w oparciu o unikalną metodologię Engagement Scoring Algorithm, która pozwala dostarczać użytkownikowi treści adekwatne do jego zainteresowania oraz poziomu zaangażowania w lejku sprzedażowym.

Innowacja IgnitionOne pozwala marketerom zamknąć lukę pomiędzy „znanymi” klientami a „nieznanymi” potencjalnymi klientami poprzez dostarczenie zaawansowanych funkcji automatyzacji marketingu. Funkcje te dostarczają zindywidualizowany przekaz marketingowy do tych dziewięćdziesięciu kilku procent użytkowników, którzy dotychczas nie skonwertowali na stronie marketera. Dzięki wykorzystaniu User Engagement Score, narzędzie Marketing Automation inteligentnie prezentuje informacje o promocjach, formularze kontaktowe, kupony i inne wiadomości, które są dynamicznie dopasowywane do zainteresowania konkretnego użytkownika. Nowe narzędzie IgnitionOne może być zintegrowane z systemami CRM i rozwiązaniami DMP, aby pokazywać najbardziej efektywne drogi do osiągania konwersji, łączyć wiele informacji w jednym miejscu i zmieniać klientów z „nieznanych” w „znanych”.

– To co dziś prezentujemy na rynku to Marketing Automation 2.0 – mówi Will Margiloff, CEO IgnitionOne. – IgnitionOne zmienia zasady i definicję automatyzacji marketingu, koncentrując się na potencjalnym kliencie, który do tej pory nie zadeklarował chęci zakupu. Nasze narzędzie Marketing Automation automatycznie dostarczy takiej osobie komunikat, który z „nieznanego” dla nas użytkownika dziś, w przyszłości uczyni realnego „znanego” klienta.

Co wyróżnia narzędzie Marketing Automation

 • Intuicyjny interfejs: zaawansowane narzędzie do dynamicznego zarządzania wysoko spersonalizowanymi kampaniami on-line:
    • Zindywidualizowane szablony
    • Narzędzia do budowania formularzy i bank zdjęć
    • Możliwość kopiowania funkcjonalności kampanii
    • Mechanizmy do zarządzania kampanią:
     • Reguły segmentacji i targetowania wykorzystujące informacje o profilu i zaangażowaniu użytkowników
     • Mechanizm do planowania automatycznego startu i końca kampanii
     • Wbudowane narzędzia do zarządzania projektowaniem kampanii, pozwalające na przygotowanie szkiców, testów oraz kontrolę wersji.
 • Budowanie profili użytkowników w czasie rzeczywistym: dzięki dokładnemu mapowaniu strony WWW, użytkownicy są przypisywani do wielopoziomowych segmentów. Przy udziale algorytmu User Engagement Score narzędzie Marketing Automation łączy kategorie produktowe z zainteresowaniami użytkowników i dostarcza marketerom szczegółowy profil każdego z nich. Połączenie wartości skoringowej z profilem użytkownika precyzyjnie dostosowuje w czasie rzeczywistym przekaz marketingowy oraz treść strony do jego zainteresowania.
 • Interfejs mobilny: dzięki w pełni responsywnemu interfejsowi, marketerzy mogą tworzyć i zarządzać kampaniami poprzez narzędzia mobilne, tj. smartfony czy tablety, otrzymując dostęp do wszystkich funkcjonalności dostępnych dla PC.

Jeżeli chcesz  zadać nam pytanie na temat marketing automation, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *