O nas

O Digital Marketing Blog

To miejsce, w którym dzielimy się naszym doświadczeniem, wszystkim co dotyczy marketingu online. Pojawiają się tu materiały napisane przez nasz polski zespół jak również tłumaczenia artykułów naszych kolegów z Londynu, Brukseli, Paryża, Monachium, Atlanty i Nowego Jorku.

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania: kontakt

O IgnitionOne

IgnitonOne to globalny lider w rozwiązaniach z zakresu digital marketing, który zrewolucjonizował technologię marketingu on-line, przedstawiając jako pierwszy na świecie „Digital Marketing Suite” (DMS) – platformę do analizy i zarządzania wszystkimi kanałami reklamy online w jednym miejscu.

Scentralizowany DMS ułatwia zarządzanie marketingiem i wiedzą o zachowaniach użytkowników. Pomaga marketerom zrozumieć i zwiększać skuteczność kampanii prowadzonych w wielu kanałach jednocześnie (Search, Display, Mobile i Facebook) w ramach jednego interfejsu.

Platforma DMS to nie tylko narzędzie do atrybucji wielokanałowej, ale również doceniany przez marketerów na całym świecie system do Marketing Automation wykorzystujący unikalną metodologię Engagement Scoring Algorithm, która ocenia wartość użytkownika w procesie zakupowym i dostarcza mu treści adekwatne do jego zainteresowania i poziomu zaangażowania, jednocześnie zwiększając konwersje na stronach klientów.

W Polsce IgnitionOne prowadzi bloga pod adresem:
www.DigitalMarketingBlog.pl

Bieżące informacje można znaleść na: @ignitionone

IgnitionOne w liczbach:

  • Ponad 30 miliardów dolarów zysku wypracowywanego co roku dla marketerów
  • Ponad 1.5 miliarda dolarów wartości obsługiwanych kampanii reklamowych online
  • Ponad 300 milionów użytkowników miesięcznie poddanych analizie w 75 krajach
  • Ponad 500 marketerów na całym świecie używających technologii IgnitionOne
  • Biura w 14 krajach na świecie
  • 1 scentralizowana platforma do zarządzania całym marketingiem on-line